Piece

 

 

 

 

Sprawdzenie, czy inwestycja była dobra często może potrwać kilka lat.
Z pieca do ceramiki powinno spodziewać się najwyższej jakości wyników i spójnej, powtarzalnej jakości w dłuższej perspektywie, dzięki czemu zwiększając wartość własnego rzemiosła.
Piec ma na celu dostosowanie do postępów dokonanych w dziedzinie techniki dentystycznej. Biorąc pod uwagę doświadczenie Zublera jako producenta urządzeń elektronicznych przemysłowych i precyzyjnie zaprojektowanych narzędzi mechanicznych, jesteśmy pewni, że możemy spełnić wszystkie Twoje oczekiwania.

 Oprogramowanie do pieców Zubler jest opracowywane przez wewnętrzny zespół- co zapewnia, że jest on specjalnie zaprojektowany do zastosowań ceramicznych. Wszelkie aktualizacje niezbędne do przyjęcia innowacyjnych materiałów zostaną szybko udostępnione i można je łatwo zainstalować.
Całe pole technologii dentystycznej rozwija się z zapierając dech w piersiach szybkością. Niezalenie czy chcesz pracować z tradycyjnymi lub z innowacyjnymi materiałami - zawsze będziesz mógł produkować uzupełnienia z naszym piecem.
Aby zapewnić dostęp do wszystkich materiałów dentystycznych, wszystkie piece VARIO 200 i VARIO PRESS® 300 są wyposażone w technologię USB, dzięki czemu zawsze można cieszyć się zaletą najnowszego oprogramowania dla swojego urządzenia przez cały okres korzystania. Biorąc pod uwagę doświadczenie firmy Zubler jako producenta urządzeń elektronicznych przemysłowych i precyzyjnie zaprojektowanych narzędzi mechanicznych, jesteśmy pewni, że możemy spełnić wszystkie Twoje oczekiwania.