Frezarki

 

DC1 DC5 DC7

DC1 jest modułowym systemem  frezowania. Frezarka jest w stanie zmieścić się w małych pomieszczeniach, ale proszę nie wierzyć, że ma mniejsze możliwości niż jej odpowiedniki DC5 i 7. Wrzeciono wysokiej częstotliwości z hybrydowym łożyskiem kulowym Max. prędkość obrotowa: 60.000 obr, pneumatyczny uchwyt do frezów 4 lub 6 mm.

W osi obrotu ± 360 ° (B-oś) oraz ± 30 ° (A-oś), posiada również zmieniarkę 18 narzędzi. DC1 jest zdolny do frezowania wszystkich nowoczesnych materiałów. To sprawia, że DC1 jedną z najbardziej atrakcyjnych frezarek w klasie kompaktowej. DC1 jest również w stanie frezować jednoczesnie w 5 osiach, na mokro i sucho


DC5 to flagowa maszyna frezująca od firmy Zubler.

Nadaje się do frezowania dowolnych materiałów dostępnych na rynku.
Solidne wrzeciono i jednoczesne frezowanie w 5 osiach pozwala przeznaczyć DC5 do najbardziej złożonych zadań frezowania.
4 oś może obracać +/- 32 °,
5 Oś obraca się o 360 ° DC5

jest w stanie dotrzeć do obszarów, które są zbyt skomplikowane dla większości frezarek. DC5 to idealny wybór dla dużych i małych laboratoriów. DC5 jest w kilku konfiguracjach - zautomatyzowany i nie zautomatyzowany system wymiany 7 dysków może być skonfigurowany z jednym lub dwoma portami pracy na

mokro.

To urządzenie zostało zaprojektowane tak, aby być najbardziej solidnym i potężnym w ofercie. Frezarka jest przeznaczona do ciężkiej  24/7 pracy. Wrzeciono wysokiej częstotliwość z hybrydowymi łożyskami kulowymi dostraja moc / moment obrotowy do  ciągłego obciążenia. Prędkość maksymalna: 60.000 obr, kąt 360 °(oś B) ± 30 ° kąt frezowania (A- i B-oś) 

    DC7 jest dla tych, którzy oczekują od maszyny, aby działała na dużych obciążeniach i przez długi czas w najsurowszych warunkach. DC7 jest w kilku konfiguracjach. Zautomatyzowana i nie zautomatyzowana może być skonfigurowana z jednym lub dwoma portami pracy na mokro i posiada komputer pokładowy i z oprogramowaniem sterującym.

 Broszura

 Broszura

 Broszura